Rambyno regioniniame parke prie Merguvos ežero

Rambyno regioniniame parke prie Merguvos ežero

Birželio 5 d. 5a, 5b, 6a ir 6b klasių mokiniai bei jų klasių auklėtojai iškylavo Rambyno regioniniame parke prie Merguvos ežero. Čia jie ne tik poilsiavo ir žaidė, bet ir dalyvavo įvairiose veiklose, kurias organizavo LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės Pagėgių jaunųjų šaulių – ugniagesių būrys, vadovaujamas Alvydo Mikašausko, ir PAGD prie VRM Klaipėdos PGV Pagėgių PGT. Iškylautojai mokėsi saugiai elgtis vandenyje, taikliai šaudyti bei dirbti komandoje. Komandinio darbo paslapčių juos mokė Toma Valančiūtė, jaunųjų šaulių sąjungos atstovė, darbo su jaunimu koordinatorė. Po aktyvių veiklų mokiniai vaišinosi įvairiais gardėsiais bei skanavo labai gardų ant laužo virtą plovą.

Dėkojame pareigūnams ir jauniesiems šauliams už vertingas pamokas ir už prasmingai praleistą laiką, o penktokams ir šeštokams linkime saugių artėjančių vasaros atostogų.

Klasių auklėtojai Ona Mikašauskienė, Robertas Maziliauskas, Loreta Skvirbienė ir Rasa Antanaitienė

Komentarai išjungti.
Skip to content