Projekto „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“ edukacinės programos „Draugoteka“ uždarymo renginys

Projekto „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“ edukacinės programos „Draugoteka“ uždarymo renginys

Vydūno viešojoje bibliotekoje – skaitymo iššūkio žaidimo „Draugoteka“ dalyvių apdovanojimo renginys

2023 m. spalio 25 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko 5-8 klasių moksleiviams skirto projekto „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“ edukacinės programos „Draugoteka“ uždarymo renginys, kurį vedė renginių vedėjas Aivaras Vaiginis.

Renginio metu Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokiniai išbandė savo jėgas protmūšyje, kuriame susirungė net 6 komandos. 2 komandų, surinkusių daugiausiai taškų, nariai tęsė žaidimą individualiai, spręsdami užduotis savo išmaniuosiuose telefonuose.

Pirmąsias prizines vietas pelnė Gabija, Kajus ir Miglė.

Nuoširdžiai dėkojame Pagėgių Algimanto Mackaus ir Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijų bendruomenėms už gražų ir glaudų bendradarbiavimą šio projekto įgyvendinimo metu.

Liudmila Fetingienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

vyresn. bibliotekininkė darbui su vaikais

Komentarai išjungti.
Skip to content