Projektas „Lietuvos vaikai“

Projektas „Lietuvos vaikai“

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos pradinių klasių mokiniai Lietuvos gimimo dieną minėjo dalyvaudami įvairiose veiklose ir projekte „Lietuvos vaikai“. Gimnazijos mažieji mokinukai surengė kūrybinių darbų parodėlę, deklamavo eilėraščius, skirtus Lietuvai, tautinėmis spalvomis papuošė klases. O 3B klasės mokiniai, paskatinti mokytojos Aušros Majoravičienės, nupynė tautinės vėliavos spalvų juostą. Vasario 10 d. rytą, neišsigandę žvarbaus vėjo, 1 – 4 mokiniai ir jų mokytojos susirinko į baigiamąjį Vasario 16 – osios renginį gimnazijos kieme. Vadovaujami muzikos mokytojos Irenos Ubartienės vaikai sugiedojo Lietuvos himną, po to išsakė linkėjimus ir dainavo dainas, skirtas Lietuvai. Vėjyje plaikstėsi pačių pagamintos vėliavėlės ir buvo šilta klausantis mažųjų dainų. Renginys baigėsi mokiniams skanduojant žodžius: „Aš labai myliu Lietuvą“!

Komentarai išjungti.
Skip to content