„Po mirties atsikelia žodis“

„Po mirties atsikelia žodis“

„Po mirties atsikelia žodis“ (Algimantas Mackus)
Vasario 10 d. gimnazijos muziejuje įvyko tradicinis renginys, skirtas A. Mackaus gimimo metinėms paminėti. Muziejaus vadovė V. Vaivadienė priminė jau 20 metų skaičiuojančią A. Mackui skirtos ekspozicijos istoriją, parodė archyvinį poeto mamos Marcelės Mackienės vaizdo sveikinimą.
Šventėje dalyvavę 2ag klasės mokiniai ypač kūrybiškai paminėjo 91-ąjį poeto gimtadienį. Karolina padeklamavo eilėraštį „Lietuva“, Benas padainavo savo kūrybos dainą „Rūpestėlis“ pagal poeto eiles, o Aurimas, Martynas, Adrijus ir Dovydas pristatė pačių sukurtą filmą apie Algimantą Mackų.
Renginio kulminacija tapo buvusios mūsų mokyklos mokinės Jūratės Jablonskytės – Caspersen (Šveicarija) įsteigtos Algimanto Mackaus vardo premijos įteikimas. Pirmąja šios premijos laureate tapo IIag klasės mokinė Kristalė Genytė. Smagu, kad šventėje dalyvavo ir pati premijos steigėja. Ji papasakojo apie savo patirtį gyvenant ne Lietuvoje, paskatino moksleivius siekti savo tikslų ir niekada nepamiršti savo gimtinės ir, žinoma, mokyklos.
Šventės dalyviai, pasivaišinę šveicariškais saldumynais, pasirašė muziejų lankytojų albume, taip įsiamžindami muziejaus istorijoje.

Tęsiame gimnazijos muziejaus istoriją. Pasirašymas muziejaus svečių knygoje.

Komentarai išjungti.
Skip to content