Perskaitau knygelę – džiuginu širdelę

Spalis – tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo. Šių metų mėnesio tema – „Skaitydami kuriame taikų ir harmoningą pasaulį“.

Spalio 18 d. 2A klasės mokiniai su mokytoja Lina Rimkuviene buvo pakviesti į gimnazijos biblioteką. Mažųjų širdeles džiugino Prano Mašioto knygelė „Paukštelių laiškas vaikučiams“.

Trumpos istorijos vaikučius nukėlė į paukščių pasaulį – jų nuotykius ir draugystę su vaikais. Nesudėtingos užduotys padėjo mokiniams įsiminti paukštelių vardus. O su tais paukšteliais, kurie liks žiemoti, vaikai pažadėjo ne tik draugauti, bet ir jais pasirūpinti.

Garsiai skaityti būryje – puikus būdas diskusijoms ir pamąstymams apie knygų skaitymą, apie tai, kaip skaitydami galime pradžiuginti širdelę.