Pažintis su Kretingos krašto istorija

Pažintis su Kretingos krašto istorija

Vasario 10d. 5a, 6a ir 6b klasių mokiniai, lydimi savo klasių auklėtojų Onos Mikašauskienės, Rasos Antanaitienės ir Loretos Skvirbienės, vyko į edukacinę kelionę, kurios metu susipažino su Kretingos krašto istorija.

Smalsieji keliauninkai aplankė Kretingos dvaro ūkvedžio name veikiančią krašto istorijos ekspoziciją, dvaro vandens malūne įrengtą etnografijos ekspoziciją „Saulės ratu“, taip pat grafų Tiškevičių rūmuose veikiančias Kretingos dvaro istorijos ir kultūros ekspozicijas.

Ypač įdomu buvo ūkiniame pastate įkurtame Tradicinių amatų centre, kur mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kretingos dvaro saldaininė“. Ekskursijos dalyviai ne tik sužinojo dvaro kulinarines paslaptis, bet ir turėjo galimybę pagal seną receptą patys pasigaminti „atlaidų“ saldainių.

Susipažinę su Kretingos dvaro istorija, čia gyvenusių žmonių papročiais bei tradicijomis keliauninkai pramogavo Klaipėdos laisvalaikio ir pramogų centre „Akropolis“. Vieni išbandė savo jėgas čiuožinėdami ant ledo, kiti ilsėjosi, vaikštinėjo, bendravo…

Šios kelionės metu mokiniai ne tik praplėtė Lietuvos istorijos žinias, bet ir mokėsi būti kultūringi, punktualūs, draugiški bei savarankiški.

Loreta Skvirbienė, 6a klasės auklėtoja

Komentarai išjungti.
Skip to content