Pasibaigė „Knygų Kalėdų“ akcija

„Knyga – tai dovanos sparnai, kurie ne tik nesunkiai nuneša mus į kitus pasaulius, bet ir palieka neišdildomą pėdsaką mūsų sieloje“. Pasibaigė „Knygų Kalėdų“ akcija, tad norime nuoširdžiai padėkoti kiekvienam, padovanojusiam knygų gimnazijos bibliotekai. Jūsų dosnumas ir meilė skaitymui dar labiau praturtins biblioteką bei suteiks daug džiaugsmo visiems mūsų skaitytojams. Dėkojame:

raštinės vedėjai Daliai Putienei, padovanojusiai net šešias puikias knygas;

tikybos mokytojai Airidai Čiužauskaitei, kurios trys dovanotos knygos, tikimės, atras savo skaitytoją;

lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Vilmai Vaivadienei, padovanojusiai keturias nuostabias knygas;

mokytojai Loretai Skvirbienei ir mokytojo padėjėjai Renatai;

5a klasės mokinei Vidmantei Tuzikaitei;

1C klasės mokinei Gustei Paškevičiūtei.

Dar kartą dėkojame už norą dalintis knygomis su kitais. Jūs padarėte „Knygų Kalėdas“ ypatingomis, o mes tikimės ateityje sulaukti dar aktyvesnio dalyvavimo knygų dovanojimo akcijoje.

Bibliotekos vedėja Jovita Kubilinskienė