Pamoka apie A. Mackų ir J. Bobrovskį

Pamoka apie A. Mackų ir J. Bobrovskį

Gruodžio 18 d. mūsų gimnazijos muziejuje vyko antroji netradicinė integruota ciklo ,,A. Mackus ir J. Bobrovskis mūsų krašto istorinio ir kultūrinio naratyvo kontekste“ pamoka. Joje dalyvavo abiejų mūsų savivaldybės gimnazijų – Pagėgių Algimanto Mackaus ir Vilkyškių Johaneso Bobrovskio – 4g klasių mokiniai. Pamoką vedė mokytojos Rima Navickienė ir Vilma Vaivadienė. Susipažinę su A. Mackaus veikla ir muziejaus ekspozicija, moksleiviai dirbo grupėse. Palyginę abiejų rašytojų gyvenimo, veiklos ir kūrybos faktus, gimnazistai atrado nemažai panašumų. Išanalizavus autorių kūrybos kontekstus bei juos apibendrinus, pasiruošta tolimesnei veiklai – A. Mackaus ir J. Bobrovskio kūrybos lyginamajai analizei.

Komentarai išjungti.
Skip to content