LIETUVOS MOKINIŲ ANGLŲ KALBOS OLIMPIADA

LIETUVOS MOKINIŲ ANGLŲ KALBOS OLIMPIADA

Šių metų vasario 18 d. Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados baigiamasis etapas. Olimpiadoje dalyvavo 82 vienuoliktos klasės mokiniai iš visos Lietuvos. Mūsų savivaldybei atstovavo IIIbg klasės mokinė Skaistė Girdvainytė. Po ankstyvos rytinės registracijos ir sveikinimo ceremonijos aktų salėje prasidėjo rašymo užduotys: pagal pateiktą audiovizualinę medžiagą apie socialinius tinklus Skaistė rašė santrauką (summary) ir blogo įrašą (blog post). Po pietų vyko kalbėjimo užduotis poroje pagal pateiktas šių dienų aktualijas (Vilniaus 700 metų jubiliejus).

Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog Skaistė gavo itin aukštą (83 taškų) įvertinimą. Mokinė buvo apdovanota JAV ambasados įsteigtu prizu. Šis Skaistės įvertinimas nėra atsitiktinis – tai nuoseklaus ir kruopštaus darbo rezultatas. Mokinė jau nuo 7 klasės aktyviai dalyvauja įvairiuose anglų kalbos konkursuose ir olimpiadose.

Sveikiname Skaistę su šiuo pasiekimu ir su gimtadieniu!

Anglų kalbos mokytoja Ona Mikašauskienė

Komentarai išjungti.
Skip to content