Lietuvos gimimo diena

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos pradinių klasių mokiniai Lietuvos gimimo dieną paminėjo dalyvaudami įvairiose veiklose: tautinėmis spalvomis papuošė klases, gamino atvirutes. Vasario 15 d. PUG, 1 – 4 mokiniai ir jų mokytojos susirinko į baigiamąjį Vasario 16 – osios renginį gimnazijos gimnastikos salėje. Vadovaujami muzikos mokytojos Irenos Ubartienės vaikai sugiedojo Lietuvos himną, po to deklamavo eilėraščius ir dainavo dainas, skirtas Lietuvai. Mokytojos Janeta Vidraitė – Marozienė ir Rolanda Rakauskienė priminė mokinukams Lietuvos istoriją nuo akmens amžiaus iki 1918 m. vasario 16 – osios. Linksmai skambėjo dainos, atliekamos mažųjų dainorėlių. Buvo smagu matyti spindinčias vaikų akis, kai dainavo Lietuvai.