Langų puošimo konkursas „Lietuvos spalvos“

Langų puošimo konkursas „Lietuvos spalvos“

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokiniai Lietuvos gimimo dieną pažymi dalyvaudami įvairiuose renginiuose ir konkursuose. Vienas iš jų – langų puošimo konkursas „Lietuvos spalvos“, skirtas Vasario 16 – ajai paminėti. Džiaugiamės mokinių ir mokytojų kūrybiškumu ir darbštumu. Kaip ir kiekviename konkurse, taip pat ir šiame, buvo išrinkti geriausi. I vietą iškovojo 2A klasė, II – PUG ir 3B, o III vieta atiteko 1A, 4A ir 4C klasėms. 5 – 8 klasių kategorijoje I vietą iškovojo 8a klasė, II – 6a klasė, o III vieta paskirta 8b klasei. I – IVg klasių kategorijoje I vietą iškovojo IIIbg klasė, II vietą – Iag klasė, o III vieta atiteko Ibg klasei. Mylėkime savo šalį ne tik Vasario 16 – ąją, bet ir kiekvieną dieną, skirdami nors po nedidelį gražų darbą.

Komentarai išjungti.
Skip to content