Kvapaus muiliuko gamyba

Kvapaus muiliuko gamyba

Lapkričio 14 d. 3B klasės mokiniai su mokytoja Rolanda Rakauskiene vyko į Švėkšnos tradicinių amatų centrą, kur dalyvavo edukacijoje „Kvapaus muiliuko gamyba“. Įdomu buvo sužinoti, kad senais laikais žmonės muilą namuose gamindavo iš pelenų šarmo ir riebalų. Vaikai turėjo galimybę patys pasidaryti įvairiaspalvių, kvapių skirtingų formų muiliukų. Juos dažė ir kvėpino natūraliomis, gamtos dovanotomis priemonėmis. Per pertraukėlę edukatorė pasiūlė trečiokams pažaisti senovinių žaidimų. Vėliau kiekvienas darbelį gražiai supakavo ir parsivežė į namus kaip mažą dovanėlę. Po pamokėlės mokiniai apsilankė Švėkšnos parke, surado garsųjį ginkmedį. O bažnyčioje sutiko kleboną, kuris papasakojo įdomių dalykų apie nuostabaus grožio Dievo namus.

Komentarai išjungti.
Skip to content