Kaziuko turgus

Gurgu gurgu į Kaziuko turgų! Kovo 4 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje šurmuliavo Kaziuko mugė. Pagrindiniai mugės dalyviai buvo pradinių klasių mokiniai. Gausiai nukrauti prekeivių stalai džiugino visus susirinkusius. Mugės svečiai ir pirkėjai galėjo įsigyti įvairių rankų darbo kūrinių bei suvenyrų. O smaližiai – įvairiausių skanėstų: saldainių, sausainių, vaflių, pyragų ir kitų kepinių. Pačių azartiškiausių pirkėjų laukė loterija. Dėkojame renginio vedėjoms Rasai Armonienei ir Linai Rimkuvienei, Giedrei Kentrienei, Laimai Paulikienei, Gintarei Volskienei už mugės dekoracijas bei surengtą loteriją, pradinių klasių mokytojos, mokiniams ir jų tėveliams už aktyvų dalyvavimą. Tikimės, kad iš mugės lankytojai išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir šiltą pavasarišką nuotaiką.

Janeta Vidraitė – Marozienė,

pradinio ugdymo mokytoja