Kalėdinių kepinių mugė

Kalėdinių kepinių mugė

Gruodžio 20 dieną gimnazijoje šurmuliavo tradicine tapusi Kalėdų mugė „Auf dem Weihnachtsmarkt“, kurioje buvo galima nusipirkti ir paskanauti mokinių gamintų įvairių kalėdinių gardėsių. Kalėdinių kepinių mugėje mokiniai ir mokytojai ne tik skanavo imbierinių sausainių, meduolių, keksiukų, kalėdinių pyragų bei namelių, bet ir papuošė šiais skanėstais savo šventinį stalą ar nudžiugino artimą žmogų. Kalėdinių kepinių mugė ne tik įnešė į gimnaziją medaus, cinamono ir imbiero kvapą, bet ir padovanojo šventinę nuotaiką bei Kalėdų dvasią.

Dėkoju mugės dalyviams už kūrybiškumą ir išradingumą, o užsienio kalbų mokytojams už mokinių paskatinimą dalyvauti Kalėdų mugėje.

Loreta Skvirbienė, vokiečių kalbos ir lietuvių kalbos bei literatūros mokytoja

Komentarai išjungti.
Skip to content