Jaunųjų oratorių anglų kalba konkursas

“Only the prepared speaker deserves to be confident.” – Dale Carnegie

Šių metų kovo 7 dieną Tauragės Šaltinio progimnazijoje vyko respublikinis jaunųjų oratorių anglų kalba konkursas. Konkurso tikslas – skatinti gabių mokinių kūrybinių, meninių ir viešojo kalbėjimo gebėjimų lavinimą. Šio konkurso pagrindinė misija yra ugdyti anglų kalbai gabius mokinius.

Šiame konkurse moksleiviai buvo skatinami ugdyti komunikavimo, kūrybiškumo ir kultūrinę kompetencijas bei išreikšti savo požiūrį ir nuostatas apie tai, kokia yra šiuolaikinė demokratijos samprata. Šių metų konkurso tema buvo: „Significance, benefits and challenges of democracy”.

Pagėgių Algimnato Mackaus gimnazijai atstovavo 7b klasės mokinė Julija Paleckytė ir 8b klasės mokinė Karina Genytė. Konkurse taip pat dalyvavo mokiniai iš Klaipėdos, Marijampolės, Kėdainių, Šilutės, Jurbarko, Tauragės ir kitų mokyklų.

Mokinių kalbas vertino Tauragės anglų kalbos mokytojos. Susumavus komisijos rezultatus paaiškėjo, jog mūsų mokinės Julijos Paleckytės kalba buvo įvertinta II-ąja vieta, o Karinos Genytės – III- ąja vieta.

Anglų kalbos mokytoja Ona Mikašauskienė