Jaunieji šauliai sąskrydyje

Jaunieji šauliai sąskrydyje

Rugsėjo 8-9 dienomis vyko Tauragės apskrities jaunųjų šaulių sąskrydis, kurį organizavo Eržvilko 803 būrys. Jaunimas varžėsi šauliško bato metimo, kliūčių ruožo, baudų metimo, taiklaus šaudymo rungtyse. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijai atstovavo jaunosios šaulės, kurios iškovojo pirmąsias prizines komandinių rungčių vietas!!! Naktinis žygis taip pat pavyko puikiai: sąskrydžio dalyviai pasiekė miško aikštelę, kurioje įsikūrė naktinėms veikloms ir poilsiui. Naktinio šaudymo iš elektrinių automatinių šautuvų ir pistoletų rungtis užsitęsė iki gilios nakties. Šilta žvaigždėta naktis, prie laužo kalbantis su bendraamžiais, neprailgo. Ryte, saulei prašvitus, susitvarkę stovyklą šauliukai išvyko namo.

Dėkojame Eržvilko jaunųjų šaulių būrelio vadovei už aktyvų, smagų, o svarbiausiai, saugų laiką gamtoje!

Komentarai išjungti.
Skip to content