Išvyka į VšĮ „Šilutės beglobiai“

Išvyka į VšĮ „Šilutės beglobiai“

„Tu negyvenai kol nepadarei gero kažkam, kas tau negalės atsilyginti“ – teigia Sherry Anderson. Jei tikėti šiais žodžiais, tai mūsų gimnazijos penktokai gyvena labai prasmingą gyvenimą ir nesibodi daryti gerus darbus. Jie nelaukia, kol kažkas už juos atsilygins. Lapkričio 3 dieną penktokai dovanojo dalį savo gerumo beglobiams gyvūnams. Vaikai lankėsi VšĮ „Šilutės beglobiai“. Žinoma, į šią kelionę vykome ne tuščiomis rankomis. Prieglaudoje mus šiltai pasitiko direktorė R. Vismantienė. Ji parodė savo „valdas“, papasakojo apie gyvūnų sterilizavimo būtinybę bei paaiškino, kaip veikia gyvūnų čipavimo sistema. Vaikai pamaitino prieglaugoje gyvenančius katinus, pasigrožėjo trimis ten globojamais gandrais. Likusį laiką skyrėme bendravimui su įvairaus amžiaus šunimis. Didžiausias šurmulys kilo, kai buvo leista juos pavedžioti – juk visiems neužteko…

Sunku buvo atsisveikinti su šios prieglaudos gyventojais – kažkada išduotais ir sužalotais, tačiau laukė dar vienas išvykos renginys. Po viešnagės gyvūnų prieglaudoje mokiniai aplankė Šilutės sieną. Vaikams buvo įdomu pasižiūrėti į kitų mokinių sukurtus darbus.

Taigi, praleista dar viena tikrai prasminga diena. Ačiū penktokams, kad nepatingėjo atsikelti ryte ir suteikė gyvūnams džiaugsmo.

Ačiū ir jų tėveliams, kad pritarė šiai idėjai. 5air 5b klasių auklėtojai V. Bartkienė ir R. Maziliauskas

Komentarai išjungti.
Skip to content