Integruota muzikos ir literatūros pamoka

Muzikos mokytoja I. Ubartienė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja V. Vaivadienė pakvietė IIbg klasės gimnazistus į integruotą pamoką „Psalmių interpretacijos šiuolaikinėje muzikoje“. Mokiniai ne tik pakartojo jau turimas žinias apie psalmes, bet ir turėjo progą susipažinti, kaip Biblijos tekstas virsta daina. Pamokos dalyviai ir svečiai klausėsi šešių skirtingais stiliais (klasikiniu, pop, džiazo, roko ir kt.) atliekamų 137 psalmės interpretacijų, mokėsi groti ir dainuoti pasauliniu hitu tapusią grupės „Boney M“ dainą „Rivers of Babylon“, sukurtą taip pat pagal 137 psalmę. Taigi šie gražiausi ir poetiškiausi Biblijos tekstai tikrai verti šiuolaikinio žmogaus dėmesio, nes ir 21 amžiuje jie vis dar interpretuojami ir nepraranda savo žavesio.