Eglučių puošimo konkursas

Eglučių puošimo konkursas

Šiais metais Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokiniai sugalvojo gimnazijos kiemą papuošti Kalėdų eglutėmis. Mokinių norą išgirdo Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius ir netrukus gimnazijoje suspindo puošnių eglučių alėja. Jas gimnazijai padovanojo verslininkas iš Stoniškių Vaidas Genys. Jam nuoširdžiai dėkojame už išpildytą Kalėdinį norą.

„Eglučių puošimo“ vertinimo komisijos laukė sudėtingas darbas – išrinkti gražiausias eglutes ir paskirti prizines vietas. PUG ir pradinių klasių kategorijoje I vietą iškovojo 2B klasė, II – 1A klasė, o III vieta atiteko 4A ir 4B klasei. 5 – 8  klasių kategorijoje I vietą iškovojo 7b klasė, II – 6b klasė, o III vieta paskirta 8a ir 8b klasei. I – IVg klasių kategorijoje I vietą iškovojo IIag klasė, paskirtos dvi  II vietos – IIIbg ir Iabgklasėms, o III vieta atiteko IVabg klasei. Tikimės, kad papuoštos eglutės džiugins ne tik gimnazijos bendruomenę, bet ir Pagėgių gyventojus bei svečius.

Komentarai išjungti.
Skip to content