Edukacija kariniame laive – muziejuje „Sūduvis“

Edukacija kariniame laive – muziejuje „Sūduvis“

Balandžio 11 dieną Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos Iag ir Ibg klasių mokiniai su auklėtojomis Raimonda Stalnioniene ir Virginija Kariniauskiene vyko į Klaipėdą. Ten dalyvavo edukacijoje kariniame laive – muziejuje „Sūduvis“. Gidas mokiniams papasakojo, kad laivas buvo pastatytas Vokietijoje, po kurio laiko padovanotas Lietuvai, kaip pirmą kartą grįžtant į Klaipėdos uostą laivą su nauja komanda užklupo uraganas „Anatolijus“. Mokiniai uostė ir kvapus, po to turėjo rasti bombos kvapą. Turėjo atlikti užduotį: apeiti visą laivą, rasti laivo sluoksnius ir juos nupiešti ant trafareto. Tai visiems pavyko. Laive buvo galima paliesti beveik visus daiktus, pavartyti, pagulėti lovose, įlįsti į patranką. Mokiniai sužinojo daug naujo ir linksmai bei turiningai praleido laiką.

Komentarai išjungti.
Skip to content