Biblioteka – vieta, kur skleidžiasi kūrybiškumas ir vaizduotė

Šiandien dalyvavome Tarptautinės mokyklų bibliotekos asociacijos inicijuotame projekte „Virtualūs ryšiai aplink pasaulį“, kurio metu 7a klasės mokiniai, anglų kalbos mokytoja Gitana Degutienė ir bibliotekos vedėja Jovita Kubilinskienė susitiko su Slovėnijos mokyklos bibliotekos skaitytojais.

Tarptautinio virtualaus susitikimo tikslas – mokytis vieniems iš kitų bendraujant užsienio (anglų) kalba bei pažinti projekte dalyvaujančios šalies kultūrą, papročius bei tradicijas. Mokiniai taip pat kalbėjosi apie savo skaitymo pomėgius, rekomendavo vieni kitiems savo perskaitytas knygas.

Renginio metu vyko kokybiškas, betarpiškas abiejų šalių mokinių ir renginio organizatorių bendravimas ir bendradarbiavimas, įgyvendinti užsibrėžti tikslai ir uždaviniai, mokiniai džiaugėsi naujomis pažintimis su Slovėnijos mokyklos mokiniais, patirtais įspūdžiais, emocijomis, įgyta patirtimi ir įgūdžiais.