Saugi pradžia

Jau penkioliktus metus VŠĮ „Saugi pradžia“ organizuoja socialinę akciją „Apsaugokime mūsų ateitį“. 2008-aisiaisakciją pradėjo konsultacijų kompanija „SDG”, o 2011 metaisšią iniciatyvą perdavė VšĮ „Saugi pradžia”. Per 14 socialinės akcijos gyvavimo metų aplankė 500 mokyklų visoje Lietuvoje, išdalijo daugiau kaip 47 tūkst. atšvaitų. Šiais metais prie projekto „Apsaugokime mūsų ateitį“ prisijungė ir 40 verslo įmonių. Socialinės akcijos „Apsaugokime mūsų ateitį“ idėja – dalyti pradinukams atšvaitus – saugos priemonių simbolį. Rugsėjo 7 dieną SDG grupės įmonių darbuotoja svečiavosi mūsų gimnazijoje ir įteikė saugumo dovanas 42 pirmokams. Vaikams buvo padovanotos šviesą atspindinčios liemenės, atšvaitai ir spalvinimo knygelės „Mokausi būti saugus“. Viešnia vaikams paaiškino, kaip elgtis kelyje,  kada reikia apsivilkti šviesą atspindinčią liemenę, kaip teisingai prisitvirtinti atšvaitą.

Nuoširdžiai dėkojame prasmingos socialinės akcijos „Apsaugokime mūsų ateitį“ sumanytojams ir rėmėjams.