VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI

VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI

Gegužės 25 d. Jurbarko Naujamiesčio progimnazijoje vyko tarptautinis prevencinis renginys šaunių komandų varžytuvės „VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI“. Renginio tikslas – telkti mokyklų bendruomenes, stabdant patyčių, psichiką veikiančių medžiagų vartojimo plitimą mokyklose, ugdant mokinių atsakomybę ir bendravimo, bendradarbiavimo kultūrą. Varžytuvėse dalyvavo trylika komandų, iš kurių keturios – svečiai iš Turkijos, Čekijos, Vengrijos ir Šiaurės Juodkalnijos. Mūsų gimnazijos Ibg klasės komanda „Mackiukai“ pristatė bendrą kūrybinį darbą „Laimingos šeimos herbas“ bei atliko šiuolaikinę vaidybinę improvizaciją, pasakos „Raudonkepuraitė“ motyvais.

Devintokai dėkoja lietuvių kalbos mokytojai Vilmai Vaivadienei ir technologijų mokytojai Linai Jonelienei už pagalbą ruošiantis varžytuvėms.

Socialinė pedagogė Ingrida bei devintokų auklėtoja Renata

Komentarai išjungti.
Skip to content