Vasara su knyga

Vasara su knyga

„Kad taptum protingas, užtenka perskaityti 10 knygų, bet kad jas surastum, reikia perskaityti tūkstančius“.

Rugsėjo 29 d. gimnazijos aktų salėje vyko gražus renginys, skirtas skaitymo skatinimo akcijos „Vasara su knyga“ dalyviams.

Ši skaitymo skatinimo akcija vyksta jau aštuntą kartą ir kiekvienais metais įtraukia vis daugiau skaitytojų. Akcijos metu visose Lietuvos bibliotekose buvo perskaityta beveik 150 000 knygų. Skaitymo iššūkį įveikė 22700 skaitytojų.

Į šią skaitymo akciją aktyviai įsijungė ir mūsų mokyklos bendruomenė. Kad įveiktų šio nuostabaus projekto iššūkį, dalyviai turėjo perskaityti 5 pasirinktas knygas pagal nurodytas kategorijas. Džiugu buvo matyti mokinių pasiryžimą ir norą dalyvauti šiame projekte, nors ir ne visiems pasisekė pasiekti tikslą. Iš užsiregistravusių 47 skaitytojų iššūkį pavyko įveikti 24 dalyviams. Tai išties puikus rezultatas.

Džiaugiamės, kad ir mokytojai prisijungė prie šio projekto. Sėkmingai iššūkį įveikė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vilma Vaivadienė, geografijos mokytoja Daiva Stankevičienė, pradinio ugdymo mokytoja Lina Rimkuvienė ir raštinės vedėja Dalia Pūtienė. Jų dalyvavimas ne tik skatina mokinius skaityti, bet ir rodo jiems puikų pavyzdį.

Popietės metu skaitytojai dalijosi mintimis apie perskaitytas įvairaus žanro (nuo fantastikos iki klasikinių romanų) knygas, pasakojo, kokį įspūdį šios knygos paliko.

Sėkmingai skaitymo iššūkį įveikę dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir gimnazijos administracijos dovanėlėmis.

Ačiū lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Daliai Navickienei už jos pastangas ir pagalbą organizuojant šį projektą.

Dėkojame visiems akcijos „Vasara su knyga“ dalyviams už nuostabią, pilną įspūdžių popietę ir tikimės, kad ši graži skaitymo akcija tęsis ir kitais metais.

Bibliotekos vedėja Jovita Kubilinskienė

Skip to content