Tarptautinis projektas Erasmus+ „Young Voices Of Europe“

Tarptautinis projektas Erasmus+ „Young Voices Of Europe“

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija nuo 2022 metų rugsėjo dalyvauja tarptautiniame Erasmus+
„Young Voices Of Europe“ projekte. Projektas vyks dvejus metus. Jame dalyvauja mokyklos iš šių šalių: Rumunijos, Turkijos, Italijos, Ispanijos, Šiaurės Makedonijos, Portugalijos ir Lietuvos. Šio projekto tikslas skatinti mokinius domėtis tolerancija, lygybe, darnaus vystymosi tikslais ir jų svarba. Projekto metu mokiniai ne tik tobulins anglų kalbos žinias, bet ir lavins bendradarbiavimo įgūdžius bei domėsis kitų šalių kultūra. Veiklose numatyti ne tik virtualūs susitikimai, bet ir vizitai į partnerių šalis, mokyklas, pažintys su projekto šalių tradicijomis, kultūra.
Projektas buvo pristatytas gimnazistams. Dirbdami grupėse mokiniai atliko ir pirmuosius namų darbus: filmavo trumpus videofilmukus, kūrė plakatą, logotipą bei šūkį.
Tikimės, jog ši tarptautinė patirtis gimnazistams bus įdomi ir naudinga.
Anglų kalbos mokytoja Ona Mikašauskienė

Komentarai išjungti.
Skip to content