Tarpmokyklinis literatūrinis protmūšis

Tarpmokyklinis literatūrinis protmūšis

Pasibaigus metų knygos rinkimams, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokiniai dalyvavo literatūriniame protų mūšyje ,,Ar gerai pažįstate akcijos „Metų knygos rinkimai 2022“ knygas“. Jį organizavo Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. Tai skaitymo skatinimo programos veiklos respublikoje.
Išbandyti jėgas naujame interaktyviame protmūšyje pakvietėme jaunuosius gimnazijos skaitytojus, kurie skaitė konkursui nominuotas knygas vaikams ir už jas balsavo . Mūsų mokyklos komanda „Mackiukai“ sėkmingai įveikė protmūšio etapus ir iškovojo garbingą trečiąją vietą. Literatūrinis protų mūšis vyko vieną valandą, jame buvo pateikta įvairių užduočių apie autorius, knygas, jų veikėjus.
Sveikiname „Mackiukus“ ir džiaugiamės puikiu rezultatu!
Tai dar ne viskas – nugalėtojų komanda laimėjo nuotolinį susitikimą su išrinktos Metų knygos autoriumi, o 2-osios ir 3-iosios vietų laimėtojai taip pat nebus užmiršti.
Ačiū visiems dalyvavusiems!

Komentarai išjungti.
Skip to content