Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Gruodžio 14 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos vyresniųjų klasių moksleiviai buvo pakviesti į susitikimą anglų kalba su JAV kultūros atašė p. Meghan Luckett tema ''Why must we talk about human rights in 2018? (liet. „Kodėl mums reikia kalbėtis apie žmogaus teises 2018 m.?“).
Viešnia iškart paaiškino, kad paskaitoje nebus pasyvaus, nuobodaus klausymo, tad pakvietė atsistoti. Visa pamoka vyko taip – p. Meghan Luckett pristatinėjo teiginius apie žmogaus teisių deklaraciją, jos istoriją, JAV ir Lietuvos ryšius, šių dienų aktualijas. Jei manėme, kad teiginiai yra teisingi, turėjome stotis į vieną pusę, jei nesutikome – į kitą. Po to pasakydavo, kurie iš mūsų teisūs ir kodėl. Visos paskaitos metu atsakinėjome į įdomius klausimus, reiškėme savo nuomonę, už tai gavome JAV ambasados įsteigtų simbolinių prizų. Susitikimui artėjant į pabaigą mokiniai galėjo užduoti jiems aktualius klausimus, asmeniškai pabendrauti su svečiais.
Mokiniams susitikimas buvo įdomus ir naudingas tiek dėl teorinių žinių apie žmogaus teises, tiek dėl galimybės kalbėti angliškai. Tikimės sulaukti panašių svečių ir ateityje.
Erika Rindokaitė, IVbg klasės mokinė

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014