Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Gruodžio 10 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko prevencinis renginys „Renkuosi kamuolį vietoj cigaretės“. Jį organizavo kūno kultūros mokytojai – Svetlana Musvydienė, Stanislovas Balčėnas, Loreta Gečienė – ir Tauragės apskrities Pagėgių policijos komisariato viršininkė Rima Buinauskienė.
,,Sveikatiados “ modulio III-ų gimazinių klasių mokiniai – Laura Vasiliauskaitė, Karina Butavičiūtė, Evaldas Buinevičius, Emilija Kuisytė – tapo penktos ir šeštos klasės berniukų ir mergaičių komandų treneriais. 5-6 klasių mokiniai varžėsi žaisdami futbolą, krepšinį, kvadratą. Daugiausiai taškų po trijų žaidimų surinko ir nugalėtojais tapo 6 a klasės berniukai ir 5 a klasės mergaitės. Nugalėtojų komandos buvo apdovanotos policijos komisariato įsteigtais prizais. Dėkojame Vestai Bladaitytei už teisėjavimą. Renginys visiems suteikė daug gerų emocijų, ir mes dar kartą įsitikinome, kad sportas yra geras laisvalaikio leidimo būdas.
Emilija Kuisytė, IIIag klasės mokinė

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014