Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Gruodžio 5 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos III ir IV gimnazinių klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Tauragės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos atstovais: vyr. srž. Gedeminu Gedgaudu ir vyr. eiliniu Rimvydu Štaku.

Mokiniai plačiau sužinojo apie kario profesiją, alternatyvas baigus mokyklą, karjeros galimybes. Svečiai papasakojo, kokios savybės yra išugdomos ir įgyjamos karinės tarnybos metu. Jie atsakė į mokiniams rūpimus klausimus ir davė naudingų patarimų.
                                                                                      Emilija Kuisytė IIIag

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014