Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje

      Jau kelintą savaitę šalyje vykstantis pedagogų streikas atvėrė įsisenėjusias problemas ne tik švietimo sistemoje, bet ir visoje valstybėje, aukščiausiuose jos valdžios organuose. Naujoji švietimo politika, pavadinta švietimo reforma, sukėlė didelę sumaištį visoje sistemoje. Etatinio darbo užmokesčio sistema, skambiai pavadinta MEDUS, sukėlė nemažai problemų tiek mokyklų vadovams, tiek mokytojams, galiausiai supriešino mokyklų bendruomenes. Nepakankamą, o gal netolygų finansavimą junta ne tik pedagogai, bet ir mokiniai.
   Ypač neramina aukščiausių šalies pareigūnų, kai kurių Seimo narių, SMM atstovų pozicija. Jų pasisakymai ir arogantiškas elgesys, manipuliacijos ir nenoras išklausyti – tai ne tik viešas pasityčiojimas iš švietimo darbuotojų bendruomenės, bet ir grėsmė demokratijai. Todėl reiškiame visišką pritarimą LŠDPS keliamiems reikalavimams ir solidarizuojamės su streikuojančiais kolegomis. Kadangi dėl teisinių kliūčių kol kas prie streiko jungtis negalime, įsipareigojame, esant būtinybei, paremti streikuojančius mokytojus pervesdami pinigus į streikuojančių mokytojų fondą.
 Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokytojai
 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014