Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Šių metų lapkričio 27 dieną Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje apsilankė Klaipėdos socialinių mokslų kolegijos atstovės.

Jų mokymai prasidėjo pasibaigus pirmai pamokai ir baigėsi 13 valandą. Laikas neprailgo, nes 10-tų klasių mokiniams buvo vedama įdomi paskaita apie kritiką ir tinkamą jos reiškimą. Paskaita prasidėjo susipažinimo žaidimu. Vėliau mokiniams teko išsakyti savo nuomonę apie mokykloje kylančias problemas. Dirbdami grupėmis mokiniai aptarė rūpimus klausimus ir siūlė būdus, kaip išvengti bendravimo nepatogumų. Buvo ir daugiau komunikacinių žaidimų, be to, mokiniai klausėsi kolegijos dėstytojos pamokymų apie subtilų bendravimą. Ši veikla mokiniams buvo naudinga ir, svarbiausia, įdomi. Tikimės, jog ateityje bus dar daug informatyvių netradicinių užsiėmimų.
IIag klasės mokinė Darida Čepukaitė

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014