Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Lapkričio 28 dieną grupė trečiokų vedė mankštą Pagėgių darželio vaikučiams. Pagėgių darželis dalyvauja respublikiniame projekto „Sveikatiada“ mankštų konkurse.
Trečiokai – Monika D., Silvija, Karina, Gerda, Gabrielė, Eitvydas ir Evaldas – su kūno kultūros mokytoja Svetlana Musvydiene apgalvojo ir pravedė pratimų kompleksą su tinklinio kamuoliais. Labiausiai visiems patiko žaidimas ,,Gaudynės“. Trečiokai stebėjo, kaip 3-4 metų vaikai bandė žaisti su kamuoliu, kaip skiriasi mažųjų ir vyresniųjų fiziniai gebėjimai. Užsiėmimai patiko ir darželinukams, ir gimnazijos trečiokams. Gimnazistams buvo įdomu stebėti, kokia įvairi vaikų reakcija į naujus žmones, apsilankiusius jų darželyje.
„Sveikatiados“ modulio mokinė Karina Butavičiūtė

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014