Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Lapkričio 28 d. Ia ir Ib klasės mokiniai, lydimi istorijos mokytojos Kristinos Dargužienės, vyko į Bijotus.

 

Čia vaikams buvo pravesta edukacinė pamoka apie pirmąjį Lietuvoje muziejų, kuris buvo įsteigtas Dionizo Poškos. Muziejaus darbuotojos vaikus pasitiko labai svetingai, supažindino su Dionizo Poškos biografija, papasakojo, kodėl muziejus pramintas Baubliais. Edukacinės pamokos pabaigoje vaikai, žaisdami edukacinį žaidimą, pasitikrino savo istorijos žinias.
Prieš išvykdami namo gimnazistai dar pasivaikščiojo po gražiai sutvarkytą buvusio dvaro teritoriją, nusifotografavo prie Baublių. Ši netradicinė pamoka vaikams labai patiko. Grįždami namo jie dalijosi įspūdžiais, svarstė, jog būtų labai smagu, kad tokių pamokų būtų daugiau.
Beatričė Mickutė, Ibg klasės mokinė
 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014