Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Lapkričio 22 d. penktos klasė mokiniai, lydimi auklėtojos Virginijos Bubelienės, lankėsi gimnazijos bibliotekoje. Mokiniai susipažino su biblioteka, jos fondais, knygų išdavimo ir priėmimo tvarka.
Sužinojo, kaip susirasti reikiamą knygą, kokia literatūra siūloma vaikų – paauglių grupei. Plačiau papasakota apie žinynus, enciklopedijas, žodynus. Taip pat buvo pristatyta kilnojamoji paroda „Lietuvių Šveicarija“. Vyko diskusija apie knygos reikšmę mūsų gyvenime: kodėl verta skaityti, kokią vietą jų gyvenime užima knyga ir kaip pajusti skaitymo malonumą. Mokinių nuomonės išsiskyrė: vienus labiau domino kompiuterio pramogos, o kiti teigė, kad knygą skaito savo malonumui. Susipažinę su biblioteka, mokiniai žinias pasitikrino atsakydami į pateiktus klausimus. Už kiekvieną teisingą atsakymą tradiciškai buvo apdovanoti knygos skirtuku. Susitikimui baigiantis mokiniai rinkosi patikusias knygas, kurias pažadėjo kuo greičiau perskaityti ir tapti aktyviais bibliotekos lankytojais.
Bibliotekos vedėja Jovita Kubilinskienė
 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014