Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Šiemet, kaip ir kasmet, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos biblioteka dalyvauja akcijoje „Metų knygos rinkimai“. Parengę paraišką akcijos organizatoriams  laimėjome   paauglių knygų trejetuką — Ilonos Ežerinytės „Verksnių klubas“, Aido Jurašius „Pypas ir jo nutikimai“, Justino Žilinsko „Kaukas Gugis ir kerų karas“.

Dar po vieną paauglių ir suaugusiųjų knygų komplektą dovanojo nuolatinė bibliotekos rėmėja, buvusi šios mokyklos mokinė Jūratė Caspersen.
Šios knygos buvo pristatytos per lietuvių kalbos ir literatūros pamokas 7 - 9 klasių mokiniams. Jaunieji skaitytojai, susipažinę su Metų knygos rinkimuose dalyvaujančiomis knygomis „paauglių kategorijoje“, išsirinko po vieną jiems patikusią knygą, kurią pažadėjo perskaityti ir pristatyti klasės draugams. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Vilma Vaivadienė ir Kristina Spingienė kvietė mokinius aktyviai dalyvauti metų knygos rinkimuose ir balsuoti už patikusią knygą.
Džiaugiamės Jūratės Casperson dovanotomis knygomis, kuriomis susidomėjo ir „skaitymo virusu“ užsikrėtė vyresniųjų klasių mokiniai.  Paskatinti lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų Dalios Navickienės ir Loretos Skvirbienės bibliotekoje mokiniai susipažino su jiems skirtomis knygomis ir įsitraukė į metų knygos rinkimus.  
Bibliotekos vedėja
Jovita Kubilinskienė 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014