Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
„Knygos nuskaidrina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina jį tauriausiems siekiams, aštrina protą ir švelnina širdį“.
Viljamas Tekerėjus (William Thackeray

Žmogus, kuris daug skaito, daug žino, o daug žinantis nori sužinoti dar daugiau – tokiu moto vadovaudamiesi spalio 22 dieną IVbg klasės mokiniai su mokytoja Dalia Navickiene dalyvavo edukacinėje pamokoje – žaidime „Knygosūkis“. Lietuvių kalbos ir literatūros pamoka –žaidimas vyko netradicinėje erdvėje – Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje. Žaidimą vedė Klaipėdos Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos darbuotojos. Mokiniai džiaugėsi ne tik kitokia pamoka, galimybe pakartoti žinomus dalykus ir sužinoti dar daugiau, bet ir sveika konkurencija, jaukia ir šilta aplinka. Labiausiai džiaugėsi nugalėtojai, bet optimizmo neprarado nė vienas dalyvavęs: juk save pasitikrinti, pasivaržyti su draugais – jau laimėjimas. „Žaidimas tikrai įdomus, naudingas, skatinantis sveikos konkurencijos jausmą, suteikiantis galimybę geriau pažinti save ir draugus; norėtųsi, kad tokių pamokų – žaidimų būtų daugiau...“- tokiais įspūdžiais po „Knygosūkio“ dalijosi ketvirtokai.
                                                Astos Andriulienės nuotraukos