Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
„Nepamiršk parašiuto“ – tai „Sodros“ inicijuotas projektas, skirtas jaunimo švietimui, pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymui. Juo siekiama padėti jaunuoliams susigaudyti iš pirmo žvilgsnio nepaprastoje ir painioje socialinio draudimo sistemoje, laiku sužinoti ir įvertinti neoficialaus darbo pavojus, pasidomėti socialinėmis garantijomis.
Mūsų gimnazija dalyvauja šiame projekte visus šiuos mokslo metus. Mokiniai iš projekto gavo įdomiai paruoštus užrašus, kuriuose labai trumpai ir suprantamai paaiškintos socialinio draudimo teikiamos garantijos.
Lapkričio 7 d. gimnazijoje vyko bandomasis Sodros protų mūšis, kuriame dalyvavo II ir IV gimnazijos klasių mokinių komandos. Nugalėtojais tapo IV klasių „Diletantų“ komanda, kuri lapkričio 22 d. dalyvaus regioniniame protų mūšio konkurse Tauragėje. Mokinius ruošia istorijos mokytojas Robertas Maziliauskas.

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014