Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Mūsų gimnazijos kūno kultūros mokytoja metodininkė Svetlana Musvydienė ir jos mokiniai jau trečią kartą dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamame sveikatos ugdymo veiklų konkurse-akcijoje „Sveikatos fiesta“.
2017-2018 m.m. skiriame didesnį dėmesį mokinių aktyvumui, motyvacijai, kūrybiškumo, savarankiškumo ir individualaus mąstymo ugdymui sveikatinimo renginiuose. Šiais mokslo metais sėkmingai bendradarbiavome su Pagėgių darželio bendruomene, pirmą kartą organizavome vaikams mankštų kompleksus su žaidimais, šokiais ir estafetėmis. Taip pat pirmą kartą organizavome dviejų savaičių dieninę stovyklą ,,Žmogus. Gamta. Pramogos“. Aktyviai dalyvavome ir organizavome sporto ir sveikatingumo renginius Europos Judrumo savaitę. Panaudojome puikias idėjas, kurias pasiūlė Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, kiekvieną mėnesį įgyvendinome jas renginių metu, vedėme netradicines kūno kultūros pamokas, išvykas, kūrybinius konkursus. Per ilgąsias pertraukas gimnazijoje vyko aktyvi veikla sporto salėje bei stadione. Mūsų gimnazijos sporto komandos dalyvavo Lietuvos mokinių žaidynėse, o kvadrato zoninėse varžybose mergaičių grupėje užėmė III-ą vietą. Tarp 5 Pagėgių savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių iškovojome I-ą vietą rudens ir pavasario krose, lengvosios atletikos atskirų rungčių, tinklinio, krepšinio, stalo teniso, kvadrato bei ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose. Vis dažniau bendradarbiaujame su suaugusiais sveikatingumo renginiuose: ,,Šeimos šventėje“, Liepos 6 d. Mindaugo karūnavimo dienos paminėjime, Pagėgių miesto šventėje ,,Pagėgiai laiko labirintuose“. Išklausėme paskaitas, kurias organizavo Pagėgių ugniagesių bei Pagėgių policijos komisariato pareigūnai, apie saugų elgesį vandenyje, prie vandens ir važiuojant dviračiais.
Pristačius metinės veiklos ataskaitą paaiškėjo, kad Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija laimėjo ekskursiją į Lenkiją.
Spalio 18-20 dienomis IV bg klasės auklėtoja Audronė Venckienė ir trys IV bg mokinės – Erika Rindokaitė, Deimantė Pociūtė ir Brigita Lankauskaitė – dalyvavo „Sveikatos fiestos 2018“ konkurso organizuojamose aktyviosiose dienose, kurios šiemet vyko Lenkijoje.
„Aplankėme net keturis miestus: Liubliną, Chelmą, Zamostę ir Kazimiežą. Nors ypatingai daug laiko kiekvienam miestui apžiūrėti neturėjome, tačiau jo pakako susidaryti pirmam įspūdžiui. Supratau, kad noriu grįžti atgal ir atrasti dar daugiau. Labiausiai sužavėjo naktinis Liublino senamiestis bei idealiai suprojektuotas Lenkijos Renesanso perlas Zamostė. Gerai įsiminė ir Chelmo kreidos kasyklos požemiai, kurių gylis gali siekti net 16 metrų. Be to, aplankėme ir pagal ypatingą sveikatingumo programą dirbančią mokyklą Liubline, kurioje šiltai priėmė svetingas personalas, o vėliau pristatė ir savo sėkmės strategijas. Kelionė tikrai neprailgo ir džiaugiamės, kad mums buvo suteikta tokia galimybė. Šios kelionės dėka šiek tiek susipažinome su Lenkija bei jos gražiausiais objektais ir dar labiau susidomėjome sveikatingumo projektais.“
                     Erika Rindokaitė, IVbg klasės mokinė      
 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014