Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Spalio 22-26 dienomis gimnazijoje vyko atminimo akcija, kurios tikslas – prisiminti ir pagerbti amžinojo poilsio išėjusius mokytojus, mokinius bei aplankyti tuos kapus, kurių niekas neprižiūri.
Tikybos mokytoja Jolanta Kaleginienė paragino mokinius atnešti žvakučių, kartu keliauti į kapines ir pagerbti mirusius mokytojus. Akcijos metu buvo surinkta 42 eurai ir 27 centai, už kuriuos nupirktos žvakutės ir gėlės. Akcijoje dalyvavo5, Ib, 7a, 7b ir Iag klasės. Labai džiaugiamės mūsų penktokais, kurie atnešė daugiausiai žvakučių, o 7a klasė surinko 21 eurą. Tad spalio 26 dieną 7a klasės mokiniai kartu su mokytoja Jolanta Kaleginiene aplankė Pagėgių naująsias bei senąsias kapines ir uždegė žvakutes ant mirusių mokinių, mokytojų bei užmirštų kapų.
Esame labai dėkingi visiems, kurie dalyvavo šioje akcijoje.   
Gimnazijos trečiokai

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014