Prieš rudens atostogas, spalio 26 d., mokinių tarybos nariai pakvietė visus gimnazijos mokinius į siaubingiausią metų šventę – Heloviną.
Jau ryte mokinius ir mokytojus pasitiko moliūgų šviesa nušviesta gimnazija, o mokytoja Virginija Kariniauskienė vaišino džiovintais moliūgų gardėsiais.
O vakare į gimnaziją rinkosi Helovyno dalyviai, pasidabinę įvairiausiomis kaukėmis, siaubo kostiumais ir įspūdingais makiažais. Renginys prasidėjo fotosesija, siaubingieji personažai pirmiausiai skubėjo visam laikui įsiamžinti savo nuostabiai baisius atvaizdus.
Vakarėlio metu susirinkusieji dalyvavo įspūdingiausio kostiumo, gražiausio moliūgo, šiurpiausio patiekalo konkursuose. Po konkursų mokiniai žiūrėjo „siaubingiausią“ metų filmą.
Nuoširdžiai dėkojame mokytojams Valdui Gečui, Virginijai Kariniauskienei už sukurtą „Helovynišką“ atmosferą prie gimnazijos, o gimnazijos direktoriui Vaclovui Navickui už saldžius prizus.
Mokinių tarybos informacija