Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Šiais metais mokesčių inspekcija organizuoja viktoriną „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos atstovės Gileta Cancingerytė, Deimantė Saročkaitė ir Roberta Zubrickaitė, pasivadinusios „Mackiukų“ vardu, spalio 9 dieną sėkmingai išsprendė viktorinos I etapo testą ir pateko į antrąjį etapą.
Spalio 24 d. Klaipėdoje vyko II etapas. Mums teko susirungti su Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos komanda „Technologai“, Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos komanda „Juodoji buhalterija“, Mažeikių Gabijos gimnazijos komanda „Gabijietis“, Šilutės pirmosios gimnazijos komanda „Pelėdžiukai“. Šiame etape buvo trys turai, kuriuos mes sėkmingai įveikėme, surinkome daugiausiai taškų ir laimėjome I-ąją vietą Klaipėdos apskrityje. Finalinis etapas vyks lapkričio 20 d. Vilniuje. Džiaugiamės papuolusios tarp penkių geriausių komandų visoje Lietuvoje ir tikimės sėkmingai įveikti paskutinį turą!
Komandos vadovė matematikos mokytoja Asta Ramonienė

 

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014