Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Spalio 24 dieną istorijos būrelio „Jaunieji skalviai“ narės – Gudaitytė Kamilė, Klymantaitė Laura, Mickutė Beatričė, Petrikaitytė Ema, Jarusevičiūtė Meda – ir istorijos mokytoja metodininkė Kristina Dargužienė gimnazijoje organizavo akciją „Konstitucija – pagrindinis įstatymas“.

Jos apsilankė visų klasių pamokose ir priminė mokiniams ir mokytojams apie tai, kuo svarbi mums spalio 25 d. Merginos ne tik papasakojo apie Lietuvos Konstituciją, bet ir patikrino vaikų žinias apie jų teises, pareigas, mokinio elgesio taisykles. Akcijos metu mokiniai noriai atsakinėjo į užduodamus klausimus, o už teisingus atsakymus gavo po saldų prizą.
Laura Klymantaitė, Ibg klasės mokinė

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014