Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Spalio 19 diena daugeliui buvo įprastas, ilgai lauktas penktadienis, tačiau ne vienuoliktokams. Gimnazijos vienuoliktokai nusprendė pakrikštyti savo klasės naujokus. Tai buvo jaudinanti diena ne tik naujokams, bet ir tiems, kurie ir organizavo šį renginį.
Krikštynų pradžioje vienuoliktokai, persirengę piratais, pasitiko naujokus tik įėjus jiems į mokyklą. Kiekvienas buvo paženklintas „F“ raide ir aprengtas modernia tunika — šiukšlių maišu. Naujokai, savaime aišku, buvo šiek tiek nustebę. Piratų paženklinti mokiniai ėjo į lauką, kur jų laukė pirmoji užduotis – orientacinė rungtis. Ji padėjo piratų kaliniams pažinti ir perprasti žemėlapį bei surasti lobį, paslėptą skirtingose miesto vietose. Kiekvieną lobį saugojo piratai, kurie, pastebėję naujokus, skirdavo jiems fizinių bausmių. Ši užduotis nelengva, bet ji fiziškai parengė naujokus prisijungimui prie vienuoliktokų (piratų) būrio. Be galo daug emocijų buvo atliekant antrą rungtį. Tai buvo meninė – sportinė rungtis. Jos metu kiekvienas naujokas mokėsi piratų dainų, šokių, veido kaukės meno. Atliekant šią užduotį netikėtai užklupo kiaušinių lietus. Krituliams pasibaigus kalinių plaukuose žvilgėjo kiaušinių likučiai. Pikti, pavargę ir alkani naujokai laukė, kada šis košmaras pasibaigs. Norėdami pralinksminti naujokus, mes, vienuoliktokai senbuviai, nutarėme juos pamaitinti. Todėl trečiosios užduoties metu kaliniai buvo supažindinti su piratų dienos maistu. Jis patiko ne visiems. Šprotai, alyvuogės, garstyčios, česnakas – tai tik dalis to, ką valgo tikri piratai. Pavalgę, sotūs ir laimingi naujokai buvo visiškai pasiruošę tapti linksmo ir vieningo vienuoliktokų būrio dalimi. Taigi, padainavę bendrą dainą, kiekvienas davė priesaiką. Naujokai pasižadėjo būti aktyvūs klasės veikloje, gerai mokytis, lankyti pamokas, „grobti“ pirmąsias vietas įvairiuose mokyklos renginiuose, gerai sutarti su bendraklasiais ir padėti jiems bėdoje. Nepaprastai smagu pranešti, jog prie vieningos vienuoliktokų klasės prisijungė dar dvylika šaunių piratų.
Martyna Šimkutė IIIag klasė

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014