Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija

Rugsėjo 20 d. Vilniuje, Litexpo parodų centre, vyko jau trečius metus iš eilės didžiausias Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginys. Jis skirtas supažindinti jaunimą su didžiaisiais verslumo bei technologijų pokyčiais bei paskatinti tapti jų dalimi. Renginys buvo suskirstytas į kelias dalis: jaunimo, švietimo ir profesionalų pranešimai bei mokslo ir technologijų mugė. Pranešimus skaitė ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje žinomiausi ICT srities profesionalai, verslo ir viešojo sektoriaus atstovai iš dalyvaujančių šalių, žinomi Lietuvos aktoriai, muzikantai. Kiekvienas, norintis kažką sužinoti naujo, galėjo pasirinkti dominantį pranešimą iš beveik 30 visiškai skirtingų.

 

Kaip bebūtų, bene daugiausiai laiko mūsų mokiniai praleido mokslo ir technologijų mugėje. Ten buvo galima ne tik susipažinti su įvairiais Lietuvos ir kitų šalių universitetais, tačiau ir išbandyti įvairių dalykų. Socialinių Mokslų kolegija organizavo šokolado fabriką, kur ne tik galima paragauti saldumynų, tačiau ir išbandyti rankų kaukes iš jų bei išsiaiškinti roboto, „varančio“ saldainius, galimybes ir struktūrą. KTU buvo galima sulituoti mikroschemą, paragauti staigiai ūžšaldytų ir sausų uogų, įsigilinti į problemų sprendimą, taip pat visoje mugėje buvo gausu įvairiausių virtualių žaidimų ir išbandymų. Mūsų mokiniai, ne tik pasisėmė žinių, tačiau turėjo galimybę išbandyti save tam tikrose rolėse.

 

 

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014