Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
  • Knygų kalėdos
  • Knygų sąrašas
  • Pavežėjimas
  • Gabiausi
  • Gamta
  • mik
Rugsėjo 17 d. aštuonios gimnazijos bėgikų komandos išsirikiavo tradicinio estafetinio bėgimo miesto gatvėmis ,,Susipažink su Pagėgiais“ starte. Kiekvieną komandą sudarė 4 dalyviai, kurie turėjo perduoti estafetės lazdelę komandos draugui.

Estafetės dalyviai pajudėjo nuo gimnazijos (Vilniaus g.) link Geležinkelio g., o toliau maršrutas tęsėsi Birutės gatve link naujos vaikų žaidimų aikštelės ir Turgaus gatvės. Bėgikai finišavo gimnazijos stadione . Visi dalyviai buvo apdovanoti Šilutės rajono Visuomenės sveikatos biuro dovanomis - turistiniais maišeliais. Estafetinio bėgimo organizatorė kūno kultūros mokytoja Svetlana Musvydienė dėkoja Pagėgių policijos komisariato patruliams, kurie užtikrino saugų bėgimą miesto gatvėmis bei visiems, kurie dalyvavo bei padėjo organizuoti šį puikų renginį. Tikimės kitą kartą sulaukti dar daugiau mokinių komandų, susidomėjusių bėgimu.
III bg klasės mokinė Germantė Arcišauskaitė
 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014