Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Rugpjūčio 18-20 dienomis kartu su Lietuvos jaunimo delegacija dalyvavau Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi tikslų projekto susitikime Alandų salose Suomijoje.

Susitikime dalyvavo apie 100 atstovų iš 14 šalių. Pirmąsias dvi dienas intensyviai dirbome – kurėme manifestą, dalyvavome daugelyje seminarų aplinkos apsaugos, vartojimo ir gaminimo, ekonomikos temomis. Paskutinę, trečiąją, dieną parlamente vyko iškilminga ceremonija, kurioje patvirtinome atliktus darbus ir buvome pakviesti susitikti ten pat kitais metais. Ši patirtis buvo labai naudinga, nekasdienė bei puiki galimybė patobulinti anglų kalbos įgūdžius.
IVbg klasės mokinė Erika Rindokaitė
 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014