Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Rugsėjo 11 d. apie 30 žmonių grupė dalyvavo sveikatingumo renginyje „Ėjimas. Teigiama įtaka man.“ Dalyvavo net 18 mūsų gimnazijos mokinių.
Pasivaikščiojimą miesto gatvėmis organizavo Lietuvai pagražinti draugijos Pagėgių skyrius. Renginio pradžioje suaugusieji ir mokiniai susirinko prie Pagėgių kultūros centro, kur draugijos pirmininkė Ona Poškienė ir renginio organizatorė Svetlana Musvydienė nuotaikingai pasveikino visus dalyvius. Vyko loterija, apdovanojimai, be suvenyrų neliko nė vienas žmogus. Iš gražios kultūros centro aikštelės ėjimo dalyviai nesparčiai žingsniavo miesto stadiono link, ten kūno kultūros mokytoja, projekto ,,Sveikas senėjimas“ vadovė Svetlana Musvydienė parodė mankštos pratimus ir papasakojo apie ėjimo naudą smegenims, širdžiai, kaulams, raumenims. Po mankštos į starto vietą visi grįžome pailsėję, linksmesni ir sveikesni. Pagėgiškiai pageidavo, kad ateityje tokie sveikatingumo renginiai vyktų kuo dažniau.
IVag klasės mokinė Ugnė Miklovaitė

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014