Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Mokslo ir žinių diena šiais metais Pagėgių savivaldybės ugdymo įstaigose buvo švenčiama rugsėjo 3-ąją. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokiniai iš pat ryto su gėlėmis skubėjo į pirmą šventinę pamoką. Po to visa gimnazijos bendruomenė žygiavo į Pagėgių kultūros centro kiemelį, kur vyko iškilminga Mokslo ir žinių dienos šventė. Šventėje dalyvavo mūsų gimnazijos, Pagėgių pradinės mokyklos ir Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos bendruomenė.

Visus susirinkusius sveikino Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė, direktorės pavaduotojas Alvydas Einikis, Pagėgių Švento Kryžiaus bažnyčios klebonas Kazys Žutautas, ugdymo įstaigų vadovai. Administracijos direktorė gimnazijai padovanojo Algimanto Mackaus portretą, nes šiais metais sukako 10 metų, kai mūsų mokyklai suteiktas Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos vardas.
Meninę programėlę parengė Pagėgių pradinės mokyklos, Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos, mūsų gimnazijos mokiniai bei Pagėgių kultūros centro pramoginių šokių kolektyvas.
2018/2019 m. m. gimnazijoje pradėjo mokytis 301 mokinys. Šiais metais turime 13 klasių komplektų.

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014