Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Ne visi mokinių tėveliai turi galimybę nupirkti savo vaikams vis brangstantį kelialapį į stovyklą ar sumokėti už keliones. Ką veikti, kuo užsiimti vasarą? Gera išeitis – mokyklos stovykla.
Birželio 11 – 22 dienomis mūsų gimnazistai bei keletas Pagėgių pradinės mokyklos mokinukų dalyvavo vaikų socializacijos projekto „Žmogus. Gamta. Pramogos“ dieninėje stovykloje. Stovyklautojams buvo suteikta galimybė linksmai ir turiningai praleisti laisvalaikį.
Kas rytą vaikai skirstėsi į skirtingus būrius ir jiems burtų keliu buvo priskiriamas būrio vadovas. Stovyklai vadovavo kūno kultūros mokytoja metodininkė Svetlana Musvydienė, jai talkino socialinė pedagogė Ingrida Juciūtė, psichologas Audrius Savickas ir mokytojo padėjėja Renata Drukteinytė. Vyko įvairios varžytuvės, žaidimai, kūrybiniai konkursai, sporto bei pažintiniai renginiai. Vaikai patys kūrė stovyklos taisykles bei jų laikėsi, piešė, lipdė, dalyvavo estafetėse, dainavo, šoko, susipažino su įvairiais augalais, mokėsi saugaus elgesio prie vandens, vandenyje ir valtyje.  
Kiekviena stovyklos diena turėjo savo pavadinimą: „Aš-žmogus“ , „Šokiai ir muzika mus sujungs“, „Sodas. Gėlės. Grožis“, „Saugus elgesys prie vandens, vandenyje ir valtyje“, „Smėlis. Skulptūra. Sportas.“, „Kalnas. Miškas. Upė“, diena Panemunėje prie Užlenkio ežero „Vandens diena“, „Dainuoju, klausau, kvėpuoju“, „Siurprizų ir lobio paieška“.
Paskutinę stovyklos dieną vaikai sulaukė daug prizų, siurprizų ir staigmenų. Visi stovyklautojai labai dėkojo gėlininkei Irenai Jurkūnienei, Pagėgių miesto ugniagesių komandai, muzikos mokytojai Virginijai Bubelienei, vairuotojui Vytautui Bukauskui, valgyklos darbuotojoms Aldutei, Loretai ir Vaidai, kurios sočiai ir skaniai maitino visos stovyklos metu.
Projekto dalyviai labai džiaugėsi suteikta galimybe pailsėti ir turiningai praleisti laiką. Stovyklos vadovai dėkoja gimnazijos administracijai už visokeriopą pagalbą ir palaikymą.
Mokytojo padėjėja Renata Drukteinytė

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014