Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Birželio 8 dieną Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokiniai dalyvavo sporto šventėje „Sveikatiada – 2018“. Stadione atlikę mankštos pratimus, visi dalyviai pasiskirstė į 3 komandas ir su komandų vadovais ir klasės auklėtojomis nukeliavo į naująjį aikštyną prie Pagėgių kultūros centro. Kiekviena komanda turėjo išbandyti savo sportinius gebėjimus trijose veiklos stotelėse: „Vandens“, „Linksmuosiuose kalneliuose“ ir žygyje.
Kūno kultūros mokytojas Stanislovas Balčėnas organizavo smagią veiklą – estafetes, kur reikėjo pernešti vandens pripiltus balionus ir pataikyti į kibirą, ir „vandens karą“. Kūno kultūros mokytoja Loreta Gečienė puikiai organizavo estafečių varžybas ant kalniukų – vaikai turėjo bėgti, ridenti lankus su kamuoliukais, statyti kaip galima greičiau stoviukus ir į juos įdėti mažą kamuoliuką. Socialinė pedagogė Inga Juciūtė ir mokytojo padėjėja Renata Drukteinytė organizavo ekskursiją po Benininkus ir Pagėgius.
Vaikai aktyviai sportavo, linksminosi ir saugiai grįžo į mokyklos stadioną, kur šventės organizatorė Svetlana Musvydienė su komandų vadovais aktyviausiems, sportiškiausiems, atidžiausiems ir mandagiausiems dalyviams įteikė skanių dovanėlių. O gimnazijos direktorius Vaclovas Navickas ir pavaduotoja ugdymui Loreta Vytuvienė nudžiugino visus šventės dalyvius ledais.
IIIag kl. mokinė Samanta Otaitė

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014